Solis | S6-EH3P15K-H
  • Solis
  • 024602150026 | 3-Fase | HV | 15kW | 4 MPPT 4 IN
Artikelnummer:Solis-S6-EH3P15K-H
Solis | S6-EH3P15K-H
Solis | S6-EH3P15K-H
Solis | S6-EH3P15K-H
Productinformatie
Solis S6-EH3P15K-H
De S6-EH3P15K-H 3-Fase omvormer van Solis is de perfecte oplossing voor residentiële, kleine, installaties C&I PV-installaties. Deze omvormer heeft een maximaal ingangsvermogen 24kW, een nominaal uitgangsvermogen van 15KW en een maximale efficiëntie van 98.5%. Het beschikt over 4 MPP trackers, waardoor er met dit ontwerp sprake is van een nauwkeurig MPPT-algoritme. De Solis S6-EH3P15K-H bevat een hoge-frequentie omschakelingstechnologie, een breed spanningsbereik en een lage opstartspanning. Deze omvormer heeft een 3-Fase aansluiting, waardoor het vermogen over drie kabels wordt verdeeld. De geïntegreerde vlamboogdetectie vermindert proactief het brandrisico en bij zwakke netcondities is er een automatische spanningsstabilisatietechnologie. De Solis S6-EH3P15K-H maakt deel uit van de S6 serie en heeft een fabrieksgarantie van 5 jaar.
Kenmerken van de Solis-S6-EH3P15K-H
  • Max. ingangsvermogen 24kW
  • Max. ingangsstroom 20A
  • Max. uitvoerstroom 22.8A
  • Max. rendement 98.6%
  • Incl. Energiemeter en 3xCT
  • 3-Fase
  • 4 MPPT 4 IN
  • Geïntegreerde AFCI
  • RS485 (Optioneel: WIFI/LAN/4G met een Data Logging Stick).
  • Afmetingen 235 x 563 x 546 mm
Specificaties
Garantie leverancier
5 jaren
Max. rendement
97.7 %
MPP-spanning
200-850 V
Max. ingangsspanning DC
1000 V
Breedte
563 mm